top of page
221000016989_001.jpg
Ayarlanabilir small shock absorber

 Small seriler, endüstrideki ayarlı küçük serilerin en geniş yelpazeli olanıdır. Small seri şok emiciler hafif yüklerden orta ölçekli yükleri karşılayabilmek amacıyla dizayn edilmiştir. Small modelleri 0,08 m/sn kadar düşük hızları ve 2000 N kadar yüksek güçleri kontrol etmek amacıyla kullanıma müsaittir.

Ayarlanabilir mid-bore shock absorber

 Large seri şok emicilerin gövdeleri metrik dişte ve ø 20mm den ø 50mm ye kadar çaplarda üretilmektedirler. Bu modeller orta ve yüksek ölçüdeki yükleri karşılamak amacıyla üretilmişlerdir. Large seri şok emiciler 0,08m/sn gibi düşük hızları ve 17.790 N kadar yüksek güçleri kontrollü şekilde sönümlemeleri mümkündür. Bu tip şok emicilerin bir özelliği de tamir edilebilir olmalarıdır.

hipel shock absorber (9).jpg
hipel shock absorber (3150).jpg
Ayarlanabilir large shock absorber

 Low Profile: Bu tip şok emicilerin özellikleri daha kısa gövdeli olmalarıdır. Piston çaplarının daha geniş tutulması sayesinde kısa mesafelerde yüksek güç karşılayabilirler. Gövdeleri dişsiz ve ayar tanburları tamamen içe gömülüdür. Bu seri şok emiciler 0,08 m/sn kadar düşük hızları ve 17.790 N yükleri kontrol etmek için müsaittir. Bu tip şok emicilerin bir özelliği de tamir edilebilir tip olmasıdır.

Ayarsız micro-bore shock absorber

 Mini serisi hafif yükler için etkili , güvenilir yavaşlama ve titreşim kontrolü sağlayan çok yönlü , minyatür bir tasarım. Modeller çalışma koşulları geniş bir yelpazede hizmet verebilir.

 TH Serisi büyüklüğü en yüksek enerji emme kapasitesi sunuyor . Bu özel orifisli amortisörler kesin uygulama gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmıştır. TH Serisi amortisör montaj konfigürasyonlarda esneklik sağlamaktadır.

hipel shock absorber (6).jpg
shock absorber.png
Ayarsız ECO seri shock absorber

 Economic serisi materyalleri ve küresel çevre için güvenli olan sıvıları kullanarak tasarlanmıştır . Gıda ve İçecek uygulamaları veya diğer aşındırıcı ortamlar için idealdir.

Economic Serisi ayarsız şok emici ürünleri eski seriler yeniden dizayn edilerek üretilmiştir. Economic seri şok emiciler düşük hız / yüksek tahrik gücü ya da yüksek hız / düşük tahrik kuvveti durumunda  beklediğiniz performansı sunacak .

Ayarsız small-bore shock absorber

 Small serisi düşük hız ve yüksek sürüş kuvveti uygulamalarında enerji emilimi sağlamak için tasarlanmıştır. Platin serisi ayrıca korozyona dayanıklı , nikel kaplama bileşenleri ve pozitif durdurma yetenekleri bulunmaktadır .

 Small serisi eşsiz ilerici sönümü ve orta- yüksek darbe hızları, kırılgan yükler için yumuşak duruş sağlayan çok orifisli bir tasarıma sahiptir . Bu seri aynı zamanda korozyona dayanıklı , nikel kaplama bileşenleri ve pozitif durdurma yeteneklerine sahiptir.

Her iki modelde çalışma koşulları geniş bir yelpazede hizmet verebilir.

hipel shock absorber (8).jpg
hipel shock absorber (2).png

Hipel Endüstriyel Otomasyon Ltd.

Ayarsız mid-bore shock absorber

 Self compensating serisi düşük hız ve yüksek sürüş kuvveti uygulamalarında enerji emilimi sağlamak için tasarlanmıştır. Self compensating serisi ayrıca korozyona dayanıklı , nikel kaplama bileşenleri ve pozitif durdurma yetenekleri bulunmaktadır .

Self compensating seri eşsiz ilerici sönümü ve orta- yüksek darbe hızları, kırılgan yükler için yumuşak duruş sağlayan çok orifisli bir tasarıma sahiptir . Self compensating serisi aynı zamanda korozyona dayanıklı , nikel kaplama bileşenleri ve pozitif durdurma yeteneklerine sahiptir.

Her iki modelde çalışma koşulları geniş bir yelpazede hizmet verebilir.

bottom of page