top of page

ENIDINE

 Enidine Enerji emilimi (şok emiciler) ve vibrasyon izolasyonu teknolojilerini 1966 yılından itibaren dünya endüstrisine sunan Enidine, kalite, mühendislik çözümleri için dünya çapında üne ulaşmış ve enerji emilimi ile vibrasyon izolasyonu için dünyanın en geniş standart ve özel ürünlerini tedarik etmektedir. Şirketin mühendislik, imalat ve test etme kabiliyetleri kuvvetle her problemi çözer. Enidine başarısını, hırslı araştırma ve geliştirme programlarına ve spesifik müşteri ihtiyaçlarını anlama ve yanıtlama taahhüdüne atfeder.

Ürünler   :    Şok Emiciler, Hız Kontrolleri, Körük Silindirler ( air springs ), Wire Rope İzalatörleri, Elastomerik Montajlar.

Enerji Emilim ve Vibrasyon İzolasyonu.

Sektörler  :   Endüstriyel İmalat, Materyal Taşıma, İletişim, Sismik, Güç Jeneratörü, Ticari Havacılık ve Savunma.

 Jarret 1964 yılında kurulmuştur. Jarret firması enerji emici ürünlerin üretiminde ve dizaynında uzmandır. Bu yüksek teknik ürünlerin en belirgin özelliği visco-elastic elastomeric sıvı kullanmasıdır, teknoloji sürekli gelişim altındadır ve başarılı bir şekilde kırk yıldan fazla bir süredir uygulanmaktadır.

 Jarret SAS Paris, Fransa’nın kuzeybatısında Genneviliers tedir. Üretim operasyonu global olarak şu bölgelerde  Fransa, Almanya, Amerika ve Çindedir.

 Jarret SAS 2005 Mayıs da uluslar arası duruşunu ve Jarret ürün çizgisini genişletmek için Enidine grup  şirketlerine katılmıştır.

 Jarret SAS global Enidine  grup şirketlerinin kalite sistemi içindedir. Enidine ISO 9001  belgesine 1997 den beri sahiptir ve AS 9100 taşımaktadır.

Ayrıca spesifik endüstri sertifikalarınada sahiptir.

JARRET

PNEUMAX

 Pneumax endüstriyel pnömatik uygulamalarda doğabilecek tüm ihtiyaçlara cevap verebilen pneumax çok geniş bir ürün serisine sahiptir. Bu seri içerisinde M5 mikro valfler ve standart ölçüler olan G1/8”, G1/4”, G1/2”,ve G1 valfler de yer almaktadır. Valfler hem sürgülü sistem hem de poppet sistem olarak iki değişik kategoride üretilmektedirler.

 Ayrıca pneumax spa hava hazırlama ekipmanları (filtre, regülatör, yağlayıcılar vs.) ve ISO 6432 normlarına uygun Ø4 mm’den Ø50 mm’ye kadar mikro silindirler, Ø20 mm’den  Ø100 mm’ye kadar short stroke silindirler, CNOMO, CETOP, ISO standartlarında Ø32 mm’den Ø250 mm’ye kadar silindirler de üretiminde mevcuttur.

 Bir firmanın kalitesini ispatlayabilmesi, ancak varolan bir takım organizasyonların onayladığı belgelerle mümkündür. PNEUMAX bu hedefine, 1993 yılında aldığı ISO 9001 kalite onay belgesiyle ulaşmış ve pneumax müşterilerine tüm dünya çapında geçerli olan standartlara uygun ürünler sunarak bu sektördeki başarısını devam ettirmiştir.

Hipel Endüstriyel Otomasyon Ltd.

bottom of page